İnsize 1205-150S Mekanik Kumpas 0-150 mm
0 - Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
* 277,18 TL den başlayan taksitlerle!
2.664,08 TL
İNSİZE 1205-150S MEKANİK HASSAS KUMPAS 0-150MM
İnsize 1205-150 S mekanik kumpas; sertleştirilmiş paslanmaz çelikten imal edilmiş 0,05 mm hassasiyetinde 150 mm'e kadar ölçüm yapabilen kullanışlı mekanik bir kumpastır.
insizelogo
insize kumpas
İNSİZE MEKANİK HASSAS KUMPAS 1220-150 S ÖZELLİKLERİ
- İç çap ve dış çap ölçebilen 0.05 mm hassasiyetli mekanik bir kumastır.
- Ölçüm birimi olarak; mm veya inç olarak ölçüm yapılabilir.
- İnsize 1205-150s mekanik kumpasın üzerinde sabitleme vidası bulunmaktadır.
- Çok şık, korunaklı, yeşil renkli plastik kutusunda gönderilir.
- Made in Austria
mekanik kumpas
insize 1205-150s kumpas
Yukarıdaki görselde Insize 1205-150S mekanik kumpasın yakından çekilmiş görseli görülmektedir.
insize kumpas 1205-150s
Ölçü aletleri satan firmadır. 1995 Yılında kurulmuş olup, uluslararası bir satış ağına sahiptirler.
Ürünleri arasında en çok yere sahip olanlar kumpas, mikrometre ve komparatörlerdir.
ISO 9001 kalite sertifikasına sahip olup tüm ürünleri CE belgelidir.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ölçüm Aralığı 0 . . . 150 mm
Hassasiyet 0.05 mm
Ekran Yok
Üst Çene Boyu 20,5 mm
Alt Çene Boyu 40 mm